Олексій Савченко хоче Інтерсіті

22

Окт 2016

Олексій Савченко хоче Інтерсіті

; Коментировать

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко вважає за необхідне терміново налагодити транспортне сполучення між Миколаєвом та іншими областями України:

«Вся країна знає, що ділянка траси сполученням Кривий Ріг-Миколаєв сьогодні очолює рейтинг найгірших доріг України. І як ми не сподівалися,  цього року  її не відремонтували, - відзначив очільник області. – Тому я вважаю за необхідне знайти можливість налагодити альтернативне транспортне сполучення» .

Олексій Савченко дав розпорядження керівникам профільних департаментів облдержадміністрації підготувати звернення до керівництва «Укрзалізниці» з проханням розглянути можливість розширення маршруту швидкісного потягу «Інтерсіті» сполученням Київ-Миколаєв, та ввести додаткові аналогічні потяги. Крім того, однією з проблем, яка вже довгі роки потребує негайного вирішення – це електрифікація залізничної ділянки від Миколаєва до Долинської. За словами Олексія Савченко це нонсенс, коли в 21-му сторіччі проблема електрифікації є невирішальною: «Цей проект вже кілька років існує, але його ніяк не могли  реалізувати з тієї чи іншої причини. Розберемося. Дотиснемо».

Опубликовано в Резонанс

Оставить комментарий