Польський прем’єр обіцяє потужну підтримку в посиленні санкцій

03

Фев 2015

Польський прем’єр обіцяє потужну підтримку в посиленні санкцій

; Коментировать

Польща виступає за посилення санкцій проти Росії і робитиме усе можливе для утримання єдності усіх країн ЄС в цьому питанні.

На цьому у вівторок після засідання польського уряду наголосила прем'єр-міністр Польщі Ева Копач, передає кореспондент Укрінформу.

«Міністри (закордонних справ країн ЄС - ред.) вирішили, що продовжуватимемо санкції, накладені зараз на Росію, їх також буде посилено, і з такою пропозицією і рекомендацією я розмовлятиму на засіданні Європейської ради, яке відбудеться 12 лютого», - заявила Копач.

Вона підкреслила, що намагатиметься зробити усе можливе, аби рішення щодо майбутнього санкцій приймалися одноголосно, щоб це було «спільним рішенням усіх країн ЄС».

Копач наголосила, що санкції ЄС проти Росії є не політикою Європи щодо Москви, а «відповіддю на політику, яку сьогодні Росія веде щодо України».

Читайте також: Київ досі чекає від Москви реакції на зрив перемовин

Водночас Копач зауважила, що її країна не хоче конфронтації з Росією, «але не можна погоджуватися на агресію і порушення міжнародного права». «І це має бути зрозуміло», - відзначила вона.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/polskiy_preme_r_obitsyae__potugnu_pidtrimku_v_posilenni_sanktsiy_2017533

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий