Українець через коронавірус став жити, як Робінзон Крузо на Рівненщині  

25

Март 2020

Українець через коронавірус став жити, як Робінзон Крузо на Рівненщині  

; Коментировать

последние новости в Украине останні новини в Україні


34-річний мешканець села Гоща Рівненської області Олег Сачук добровільно оселився на самоізоляцію в палатці біля річки Горинь. Про це повідомили в Гощанській сільраді.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Український водій після повернення з Італії самоізолювався в лісі в Рівненській області. Чоловік працює водієм-експедитором та нещодавно повернувся в Італії – епіцентру епідемії коронавірусу.

Він знав, що карантину не уникнути й задля того, щоб убезпечити дружину і дітей, вирішив самоізолюватись в лісі. Він розбив палатку просто неба, також поруч стоїть його автомобіль. В такий спосіб Олег Сачук подбав не тільки про себе та власну сім’ю, а і абсолютно про усіх оточуючих. Наразі в Україні з насторогою відносяться до людей, які приїжджають з інших країн, але влада закликала до свідомої самоізоляції, дотримання правил карантину, толерантності та поваги один до одного.

Як повідомляло ASPI, з 25 березня в Україні обов’язковому обстеженню підлягають особи, які контактували із зараженими COVID-19. Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що в столиці зафіксовано вже 34 хворих на коронавірус.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/ukrainec-cherez-koronavirus-stav-zhiti-yak-robinzon-kruzo-na-rivnenschini”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий