США надіслали до Південної Кореї винищувачі п’ятого покоління

13

Янв 2018

США надіслали до Південної Кореї винищувачі п’ятого покоління

; Коментировать

Винищувачі США у Південній Кореї

США скерували у Південну Корею 12 винищувачів п’ятого покоління F-35, F-22 для участі у військових навчаннях Vigilant ACE. Передбачається, що загалом у маневрах, які стартують 4 грудня, візьмуть участь до 230 літаків і 12 тисяч військовослужбовців. Об этом сообщает pomichnyk.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє Younhap.

Зазначається, що у Південну Корею зі США було скеровано по 6 винищувачів кожного типу. Крім того, ще 10 винищувачів F-35B братимуть участь у навчаннях із авіабаз США у Японії.

У навчаннях також візьмуть участь кілька десятків винищувачів старішого типу, F-15C і F-16, також 2 стратегічних бомбардувальника B-1B Lancer і 6 літаків радіоелектронної боротьби EA-18G Growler. Свої літаки для участі у навчаннях надасть і Південна Корея.

Видання наголошує, що це рекордна кількість винищувачів новітніх моделей, побудованих за технологією "стелс", що беруть участь у навчаннях у Південній Кореї. У Міноборони країни заявили, що спільні навчання спрямовані на вдосконалення всепогодної, денної та нічної взаємодії повітряних сил Південної Кореї і США.

Нагадаємо, раніше Північна Корея з нагоди старту 4 грудня спільних маневрів США і Південної Кореї нагадала США, що схожі кроки з їх сторони загрожують початком ядерної війни.


Джерело статті: “http://24tv.ua/ssha_nadislali_do_pivdennoyi_koreyi_vinishhuvachi_pyatogo_pokolinnya_n897441”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий